İletişim
Reklam
Üye Girişi
Yeni Üyelik
Dernekten ve Spor Camiyasından HaberlerBookmark and Share
Ankaragücü SK Resmi Sitesi Hakkında

  Ankaragücü SK Resmi Sitesi Hakkında


Yayınlanma Tarihi: 2011-03-10 17:17:24

   

100 yıllık bir kulübün resmi sitesi ancak bu kadar ilgisiz bu kadar başı boş olabilir. Eski sitenin eksikliklerinden dert yanarken Yeni yönetimin, yeni web sitesi yapma girişimi 6 aydan fazla bir zaman aldı ve büyük meraklar sonucu ortaya içi boş basit ve özenilmemiş bir tasarım ile yeni bir site açıldı. 


Tam Anlamıyla REZALET!


Taraftarın web üzerinden takımı ile ilgili haberleri - bilgileri almak istediği resmi site ilgisizlikten utanç verici bir hal içerisindedir. İkinci lig ve amatör kulüplerin bile resmi web sitelerinin gerisinde.

Ankaragücümüze hiç yakışmayan bu web sitesinin bir an önce ilgili ve yetenekli insanların elinde yeniden ortaya çıkartılması gerekmektedir. Sitede nereye baksanız yanlışlıklar eksiklikler ve ilgisizliklerler ile dolu olduğunu göreceksiniz.

Ahmet GÖKÇEK  her konuşmasında Ankaragücü'nü kurumsallaştırma çabaları içerisinde olduğunu beyan etsede, Ankaragücü'nün resmi web sitesi, durumun hiçte öyle olmadığını ap açık ortaya koymaktadır.


Sitede göze batan bir kaç husus!


1. Site içerisinde 4 farklı Ankaragücü logosu var! Resmi sitede farklı logolar olması çok enteresan! Renk tonlarına dikkat.


 2. Takımdan gönderilen Muhammed Hanefi ve Weeks'in resimleri halen ana sayfada mevcut! Hemde Büyük resim içerisinde!3.Ana sayfadaki Ankaragücü'nün eski isimlerinin bulunduğu şerit yazıdaki sıralama yanlış ve eksik!4. Tarihçe bölümündeki yazılı tarihçe utanç verici! Bir yerlerden belli bir kısıma kadar kopyala yapıştır şeklinde oluşturulmuş!

 


5.Başkan bölümü tamamen boş! içerik yok!
6.Yönetim Kurulu - İdari kadro bölümleri tamamen boş! İçerik yok!7. Tesislerimiz bölümü halen çalışma devam ediyor uyarısı! kaç aydır sürer bu çalışma merak konusu?


8. Takım kadrosu bölümü güncel değil!
9.Diğer bölümlere bakmaya hiç gerek yok! Tamamen BOŞ! İlgisizlikten bakılmaz bir hal içerisinde!

Okunma Sayısı : 6796
Yazan : FeykbeyBu Habere Yapılmış Yorumlar


Gökçeklere gerek yok
Gökçekler ne işe yarıyor merak ediyorum. Güncel haberler sürekli burada veriliyor ve karşıt yorumlar dahi yayınlanıyor. Taraftar forumunu anti-x yaptı. Yine ani-x'in hazırladığı www.ankaragucutarihi.com da dopdolu, Ankaragücü'nün tarihi bütün ayrıntılarıyla anlatılmış. www.ankaragucustore.com da anti-x'in çabalarıyla açıldı. Gökçeklerin sadece adı var gerisi boş.
trex
aylardır süper bir site yapacağız diyorlardı bumuydu
gururluyum_gucluyum_ankaragucluyum
adam haklı verın antı x sıtesını yapanlara onlar ılgılensınler resmı sıteyle farkı anında hissedelim...
versinler antix düzenlesin
genele önem verilmiyor çünkü veb sitesi herkese hitap eder. ama insanlar şahsi sitelerine önem verip oralardan görüşüyorlar
İvazpaşa
Bizim bir resmi sitemiz varmıydı allah aşkına inanın hiç farkında bile değilim.
konyaspor-Ankaragücüm
resmi sitede ki konya ankaragücü maçın ayrıntısında hala ümit özat yazıyor... ayıbın bu kadarı
YÖNETİME
DEVEYE DEMİŞLERKİ SIRTIN DİYE EĞRİ, DEVE NEREM DOĞRUKİ DEMİŞ.
turquaz06!!!
YA ARKADAS SITEYI BIRAKIN SIMDI TEK DERDIMIZ SITE MI KALDI PANKART İÇİN BASKI KURULSUN ARTIK SERBEST OLSUN !!!!!!!!!! HERKES OLAYA EL ATSIN ADMIN DIKKAAAAATTTT TOP SENDE HADI BAKALIM
yaparlar hallerderler problem yok!
elkaynaksss
verin siteyı bize biz yapalım utanın be utanın
 
YORUM EKLE


Yorum Başlığı

 

Yorumunuz

 


Ankaragücü
avukat ankara ankara organizasyon firması ankara organizasyon şirketi ankara şişme oyun parkları ankara davetiye düğün davetiyeleri ankara düğün davetiyeleri davetiye koza davetiye ankara ankara nikah şekeri nikah şekeri ankara davetiye fiyatları davetiye ankara düğün davetiyeleri ankara düğün davetiyeleri davetiye koza davetiye ankara ankara nikah şekeri nikah şekeri ankara davetiye fiyatları davetiye ankara düğün davetiyeleri ankara düğün davetiyeleri davetiye koza davetiye ankara ankara nikah şekeri nikah şekeri ankara davetiye fiyatları ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara turlar çanakkale turları oteller ucuz tatil ekonomik bilet ekobilet uçak bileti ukash hamile giyim gebe giyim keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu özel ders ankara ankara özel ders matematik özel dersi ankara öğrenci yurtları iş sağlığı ve güvenliği medical waste sterilization medical waste autoclave medical waste disposal prostat panseri robotik prostatektomi prostat amilyat robotik cerrahi robotik üroloji böbrek taşı böbrek kanseri böbrek amilyatı